Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym – adaptacja do wspólpracy pacjent – lekarz



Kiedy?

czwartek, 24 wrzesień 2026 10:00 - 11:00 Polski

Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.


Dostępne miejsca: 25/25

Opis projektu

Celem projektu jest adaptacja dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym do współpracy z lekarzem w gabinecie stomatologicznym. Spotkanie będzie połączone z edukacją zdrowotną dotyczącą zachowania zdrowia jamy ustnej, oraz prawidłowych zasad higieny jamy ustnej.

Przebieg wydarzenia

Na sali klinicznej przy fotelach stomatologicznych odbędą się ćwiczenia edukacyjne dotyczące wyglądu gabinetu stomatologicznego, oraz zasad zachowania pacjenta na fotelu stomatologicznym

Efekty udziału

Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda wizyta w gabinecie stomatologicznym, jak wgląda i funkcjonuje fotel stomatologiczny i jak należy współpracować z personelem medycznym w gabinecie.

W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się, że wizyta stomatologiczna może być miłym miłym spotkaniem z lekarzem i personelem pomocniczym, oraz że wizyta może również mieć też walory edukacyjne.

Uczestnicy ćwiczenia nie muszą być specjalnie przygotowani.

Gdzie?

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w Lublinie, Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w Lublinie, Lublin

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w Lublinie

Sala/pomieszczenie: Sala kliniczna Katedry i Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego

Rezerwacje

Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.

Zaloguj lub Zarejestruj.