Kiedy?
Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.
Dostępne miejsca: 25/25
Opis projektu
Celem projektu jest adaptacja dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym do współpracy z lekarzem w gabinecie stomatologicznym. Spotkanie będzie połączone z edukacją zdrowotną dotyczącą zachowania zdrowia jamy ustnej, oraz prawidłowych zasad higieny jamy ustnej.
Przebieg wydarzenia
Na sali klinicznej przy fotelach stomatologicznych odbędą się ćwiczenia edukacyjne dotyczące wyglądu gabinetu stomatologicznego, oraz zasad zachowania pacjenta na fotelu stomatologicznym
Efekty udziału
Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda wizyta w gabinecie stomatologicznym, jak wgląda i funkcjonuje fotel stomatologiczny i jak należy współpracować z personelem medycznym w gabinecie.
W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się, że wizyta stomatologiczna może być miłym miłym spotkaniem z lekarzem i personelem pomocniczym, oraz że wizyta może również mieć też walory edukacyjne.
Uczestnicy ćwiczenia nie muszą być specjalnie przygotowani.
Gdzie?
Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w Lublinie, Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w Lublinie, Lublin
Rezerwacje
Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.
Zaloguj lub Zarejestruj.

Dla kogo?
Kategorie projektu
Kierownik Projektu
dr n. med. Dorota Krawczykkrawczykd7@wp.pl
Wydział Lekarsko-Dentystyczny
Email: krawczykd7@wp.pl
Współorganizatorzy:- Maria Mielnik-Błaszczak
- Marek Tomankiewicz