#NieZawszeLubię, czyli jak żyć z hejtem i nie zwariować – wykład



Kiedy?

wtorek, 16 wrzesień 2025 13:00 - 14:30

Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.

Opis projektu

Projekt “#NieZawszeLubię, czyli jak żyć z hejtem i nie zwariować” to propozycja dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak wzmocnić swoją samoocenę i nie dać się hejtowi w sieci. Rafał Koszyk (racjonalny.psycholog) bez banałów i z psychologicznym sensem rozłoży na czynniki pierwsze wpływ internetu na naszą psychikę. Przyjdź i naucz się, jak zachować zdrowy rozsądek w świecie, gdzie ocena jest na wyciągnięcie ręki. Spotkanie potrwa ok. 1,5 h. Wstęp wolny.

  • termin: 16.09, godz. 13.00
  • lokalizacja: UrbanLab, Spokojna 2 (budynek Orion, parter), Lublin
  • organizator: Rafał Koszyk.

Gdzie?

Urban Lab Lublin, ul. Spokojna 2 , Lublin

Urban Lab Lublin

Sala/pomieszczenie: UrbanLab (parter), UrbanLab

Rezerwacje

Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.

Zaloguj lub Zarejestruj.

#NieZawszeLubię, czyli jak żyć z hejtem i nie zwariować - wykład

Dla kogo?


Typ szkoły

Przedmioty

Kategorie projektu


Forma projektu


Dyscyplina naukowa
Organizator

Kierownik Projektu

Dane zanonimizowane
Dane zanonimizowane

Email: Dane archiwalne zanonimizowane