Kiedy?
Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.
Dostępne miejsca: 24/30
Opis projektu
Tematem projektu jest: Jedz zdrowo, żyj zdrowo. Celem jest uświadomienie i wypracowanie właściwych zachowań prozdrowotnych mających największy wpływ na zdrowie poprzez dokonywanie właściwych wyborów żywieniowych. Wybory te mają w konsekwencji rzutować na utrzymanie prawidłowej macy ciała, dobrej odporności i samopoczucia wśród młodych odbiorców.
W ramach projektu zostanie zrealizowany wykład w dużej mierze oparty na pogadance o zdrowych wyborach żywieniowych. Pod koniec zostanie zaprezentowany quiz wiedzy z poruszonej na zajęciach tematyki.
Uczestnicy otrzymają wiedzę służącą dokonywaniu właściwych wyborów żywieniowych i unikania żywności wysoko przetworzonej oraz słodyczy.
Postawa zaangażowania ze strony młodzieży szkolnej będzie mile widziana przez organizatorów tego projektu.
Gdzie?
Collegium Maximum, Stanisława Staszica 6, Lublin
Rezerwacje
Aby dokonać rezerwacji, zaloguj się lub zarejestruj konto.
Zaloguj lub Zarejestruj.

Dla kogo?
Kategorie projektu
Kierownik Projektu
dr n. med. Katarzyna Piaseckakatarzyna.piasecka@umlub.edu.pl
Wydział Nauk o Zdrowiu
Email: katarzyna.piasecka@umlub.edu.pl
Współorganizatorzy:- Barbara Niedorsy-Karczmarczyk,
- Edyta Gałęziowska
- Aneta Jedrzejewska-Dlugozima
- Krystyna Szalast